Nová edice M Sport pro BMW řady 6 nabízí sportovnější vzhled a lepší funkčnost. K dispozici bude od léta 2013 pro všechny modely BMW řady 6 za velmi atraktivních cenových podmínek. O edici BMW 6 M Sport se více dozvíte dále.

Na první pohled je BMW řady 6 zcela výjmečnou kategorií vozů v provedení Coupé, Cabrio a Grand Coupé. Především zaujme svým impozantním sportovním designem, dynamickými jízdními výkony, nízkou spotřebou, vysokým jízdním komfortem a mimořádnou praktičností v každodenním používání. S novou edicí M Sport, která bude k dsipozici již od léta 2013 se tak stává BMW řady 6 ještě zajímavější. Opravdový nadšenci tak jistě ocení v sériové výrobě M sportovní paket a M aerodinamický paket pro všechny tři karosářské varianty BMW řady 6. Nechybí ani možnost výbavy pro ještě sportovnější vzhled a vlastnosti vozu jako je například: přední a zadní nárazník v barvě vozu, se zadním difuzorem v kontrastní metalíze Dark Shadow, černé brzdové třmeny, koncovky výfuku v kontrastním odstínu tmavého chromu, okenní rámy v černém vysoce lesklém provedení BMW Individual High-gloss Shadow Line, LED světlomety, včetně akcentních světel, dálkových/potkávacích světel, asistentu dálkových světlometů, světel pro odbočování, LED ukazatelů směru jízdy a LED denních světlometů, adaptivní světlomety s variabilním rozdělením svítivosti, LED mlhové světlomety, 19″ M kola z lehké slitiny v typickém designu Double-spoke s kombinovanými pneumatikami, speciální a exkluzivní laky Imola Red a Carbon Black, nebo Sakhir Orange (volitelně) jako zcela nový pro edici M Sport. O bezproblémový chod řazení a dostatek výkonu v každé situaci se postará 8stupňová samočinná sportovní převodovka.

I interiér BMW řady 6 přináší v edici M sport řadu atraktivních a sportvně naladěných prvků. Za zmíňku jistě stojí nový plnobarevný BMW Head-Up displej zobrazující také seznamy kontaktů v telefonu nebo zábavní funkce. Nebude chybět ani M kožený volant, který padne skvěle do ruky. Další položkou výbavy na přání je exkluzivně pro vozy BMW řady 6 edice M Sport čalounění interiéru jemnou kůží BMW Individual Merino Opal s kontrastním prošíváním v oranžové barvě Sakhir Orange.